+90 543 848 06 67

+90 543 848 06 67

info@entmekatronik.com

info@entmekatronik.com

Hakkımızda

Awesome Image
Our Story

Kurumsal
Ent Mekatronik

2017 yılından bu yana ENT Mekatronik olarak, doğru ürün doğru zaman, minimum maliyet ve maksimum kalite düzeyinde servis desteği sağlayabilecek, satış – destek anlayışına İnovasyon ile yepyeni boyut kazandırmayı amaçlayan vizyonumuzla, hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Rekabetin yoğun olduğu ve başarının hassas hesaplara dayandığı iş hayatında, günümüz profesyonel spor dallarında olduğu gibi galip gelebilmek, rekabette üstünlük sağlayabilmek iyi bir desteğiniz olmadan mümkün görülmemektedir.

Benzer şekilde “profesyonel teknik destek endüstriyel ekipmanlarda ve diğer makinalarda da fark yaratan bir avantajdır. Makinanızın, tür, model, marka gibi özelliklerine göre değişkenlik gösteren bazı temel kontrol noktaları iş yoğunluğu, eleman yetersizliği, etkisiz – bilinçsiz servisler ya da farklı zaman ve şekillerde ortaya çıkan yönetim zafiyetleri nedeniyle ihmal edildiğinde makina parklarında % 27’ye varan oranlarda önlenebilir arızalar oluşmakta ve bu durum zaman, para ve ciddi prestij kayıplarına neden olmaktadır.

Ve yine arıza oluştuktan sonra çözüm üretmeye çalışmak yerine, oluşmadan engellenmesi, bu bilinç ve yeterliliğe sahip servisleri tercih etmeniz, sizi daha büyük masraflara katlanmaktan kurtaracaktır. Yüksek meblalar ödeyerek sahip olduğunuz makineleri korumak, bakım faaliyetleri ile verimli çalışmalarını sağlamak için ENT Mekatronik, sürekli bir çözüm ortağınız olarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Read More